HAKKIMIZDA

Anasayfa > Kurumsal > Hakkımızda

AD TARIM A.Ş. Bursa-Orhangazi ilçesinde, Lisanslı Depo kriterlerine uygun olarak, 12.000 m2 si kapalı olmak üzere 46.000 m2 alan üzerinde 2012 yılında kurulmuştur.

2013 yılı sonunda üretime başlayan işletmemiz, bütün zeytin çeşitleri için depolama, işleme ve ambalajlama imkanına sahip olup 10.000 ton depolama,20.000 ton/yıl zeytin işleme kapasitesine göre planlanmıştır. Ayrıca işletmemiz ISO 9001, ISO 22000 ve Helal Gıda kalite belgelerine de sahiptir.

Dünyanın en kaliteli sofralık zeytinine adını veren GEMLİK bölgesinin zeytin bahçelerinden ve diğer bölgelerden işletmemize gelen ürünler, Gıda Mühendis ve Teknikerleri gözetiminde, dünya sağlık örgütünün onayladığı, gıda uygunluk belgesine sahip CTP ( Cam Takviyeli Polyester ) tanklarda doğal fermantasyona (olgunlaştırma) tabi tutulur.

İşletmemizde kullanmış olduğumuz modern teknoloji ve işleme prosesi sayesinde, ürünlerimiz hijyenik, kaliteli ve sağlıklı olarak üretilmekte, en iyi kalite garantisi ile tüketicilere güvenle sunulmaktadır.

Ürün sürekliliği, yüksek depolama ve işleme kapasitesiyle gerçek zeytin üreticisi olan işletmemiz, aynı zamanda çevreye karşı duyarlılığını ön planda tutmaktadır.

Türkiye'de zeytinin alımı, işlenişi ve nihai tüketiciye ulaşana kadar geçen süreçte sektöründe ''kuralları belirleyen işletme'' olmayı hedeflemektedir.